Esther Kjerner Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952),
Parkmiljö, signerad E Kjerner, olja på pannå, 24x33 cm

324300

2015-09-12