Smörsnäcka 1700-tal imaridekor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMÖRSNÄCKA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imari med motiv av blommor, reliefdekor, ca 19 x 19 cm

Smärre nagg och tillverkningsdefekter

324301

2015-08-31