Tazzor 1800-tal

Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAZZOR, 1800-talets slut, 1 par, på socklar av sten, ornament i brons, förgylld dekor av drakar, höjd ca 27 cm

Skador, bortfall

324303

2015-08-27