Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
NAPOLETANSK SKOLA (ca 1660-1680): Sankt Hieronymus, olja på duk, 89,5x67cm
Duk med lagning, restaurerad
324341
2015-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här