Napoletansk skola Sankt Hieronymus

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

NAPOLETANSK SKOLA (ca 1660-1680): Sankt Hieronymus, olja på duk, 89,5x67cm

Duk med lagning, restaurerad

324341

2015-08-31