Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHN BAUER (1882-1918),
Dansande kvinnor, osignerad,
akvarell, 11x16 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling (betydande John Bauer-samling)
Veck/vikt
324351
2015-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här