John Bauer Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN BAUER (1882-1918),
Dansande kvinnor, osignerad,
akvarell, 11x16 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling (betydande John Bauer-samling)

Veck/vikt

324351

2015-09-13