Skåp Herrgården Carl Malmsten

Skåp Herrgården Carl Malmsten
Skåp Herrgården Carl Malmsten
Skåp Herrgården Carl Malmsten
Skåp Herrgården Carl Malmsten
Skåp Herrgården Carl Malmsten
Skåp Herrgården Carl Malmsten
Skåp Herrgården Carl Malmsten
Skåp Herrgården Carl Malmsten

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, skåp, "Herrgården", Åfors möbelfabrik, design Carl Malmsten, ljusgråmålat, höjd 185, 107x35 cm, nycklar finns

En dragknopp med skador, bruksslitage

324362

2015-08-27