Spiros Xenos Dandyn 1913 Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

9 000 SEK

5 000 SEK

SPIROS XENOS (1881-1963),
Dandyn, signerad och daterad S. Xenos 1913,
gouache, diameter 55 cm

324363

2015-09-13