Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AXEL ERDMANN (1873-1954), "Solig vinterdag i Järvsö", signerad Ax. Erdmann samt daterad 1927-1952, olja på duk, ca 48x80cm
324365
2015-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här