Bokhylla samt skåpsunderdel Alf Svensson

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF SVENSSON, BOKHYLLA samt SKÅPSUNDERDEL, fristående, fanerad i teak, Bjästa snickerifabrik, bokhyllemått 111 x 60 djup 28, skåpsunderdelsmått höjd 57 x 60, djup 45 cm

Bruksslitage

324387

2015-08-27