Albert Hoffsten Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALBERT HOFFSTEN (1888-1927),
Gripsholms park, signerad A Hoffsten,
olja på duk, 61x49,5 cm

324389

2015-09-13