Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HELGE JOHANSSON (1886-1926)
"Katarina kyrka", signerad (ristad signatur) och daterad Helge Johansson Stockholm 1919, olja på duk 61x46 cm
324392
2015-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här