Helge Johansson Stockholm Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELGE JOHANSSON (1886-1926)
"Katarina kyrka", signerad (ristad signatur) och daterad Helge Johansson Stockholm 1919, olja på duk 61x46 cm

324392

2015-09-13