Nattduksbord 1900-talets andra hälft
2015-08-27
324397
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, höjd ca 68, 40x66 cm
Smärre slitage o skador