Sideboard 1960-tal
2015-08-27
324398
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDEBOARD, 1960-tal, teak, skjutdörrar i glas, höjd ca 37, 218x34 cm
Smärre slitage o skador