Bokhylla bonad björk

Bokhylla bonad björk
Bokhylla bonad björk
Bokhylla bonad björk
Bokhylla bonad björk
Bokhylla bonad björk
Bokhylla bonad björk
Bokhylla bonad björk
Bokhylla bonad björk

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, med skåpsdel, 1900-talets första hälft, bonad björk, patinerad nyckelbussning, höjd ca 80, 120x25

Smärre slitage o skador, ej tillhörande nyckel medföljer

324399

2015-08-27