Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, med skåpsdel, 1900-talets första hälft, bonad björk, patinerad nyckelbussning, höjd ca 80, 120x25
Smärre slitage o skador, ej tillhörande nyckel medföljer
324399
2015-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här