Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÖSTA SANDELS (1887-1919),
Skördetid, signerad och daterad Sandels 1916, tuschlavering, 24,5x35,5 cm
324417
2015-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här