Gösta Sandels Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖSTA SANDELS (1887-1919),
Skördetid, signerad och daterad Sandels 1916, tuschlavering, 24,5x35,5 cm

324417

2015-09-13