Knut Lundström Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KNUT LUNDSTRÖM (1892-1945),
Badande par, signerad KL, olja på duk, 82,5x65,5 cm

324418

2015-09-13