Knut Lundström Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KNUT LUNDSTRÖM (1892-1945)
Kvinna på byväg, signerad K. Lundstrom,
olja på duk, 80x64 cm,

324430

2015-09-13