Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KNUT LUNDSTRÖM (1892-1945)
"Village de Normandie", signerad K. Lundstrom,
olja på träpannå 46x38 cm
Även signerad a tergo "Knut Lundström 1927 Paris" samt betitlad ´Village de Normandie´
324431
2015-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här