Knut Lundström Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KNUT LUNDSTRÖM (1892-1945)
"Village de Normandie", signerad K. Lundstrom,
olja på träpannå 46x38 cm
Även signerad a tergo "Knut Lundström 1927 Paris" samt betitlad ´Village de Normandie´

324431

2015-09-13