Edvard Wallenqvist Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EDVARD WALLENQVIST (1894-1986),
Flicka med bok, signerad Wallenqvist,
olja på duk, 73x54 cm
Även målning a tergo Stående modell

324432

2015-09-13