Edward Wallenqvist Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVARD WALLENQVIST (1894-1986), Dam med huvudbonad, monogramsignerad E.W.
olja på träpannå, 33x23 cm
UTSTÄLLD: "Edvard Wallenqvist" Galleri Färg och Form, Stockholm 1954

324433

2015-09-13