Ludvig Kumlien Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUDVIG KUMLIEN (1880-1958)
"Hinder i ridhuset", signerad L. Kumlien,
akvarell, 30x23 cm

324435

2015-09-13