Klubbat för:
1 000 SEK
3 000 SEK
BERTA SVENSSON-PIEHL (1892-1963), Gondoler, Venedig, signerad och daterad Berta Svensson-Piehl Venezia 1921, blandteknik 54x45 cm
324443
2015-09-12