Berta Svensson-Piehl Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

1 000 SEK

3 000 SEK

BERTA SVENSSON-PIEHL (1892-1963), Gondoler, Venedig, signerad och daterad Berta Svensson-Piehl Venezia 1921, blandteknik 54x45 cm

324443

2015-09-12