Einar Norelius Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR NORELIUS (1900-1985)
Surrealistiskt landskap, monogramsignerad E. N. 22
akvarell, 28x21,5 cm

324446

2015-09-13