Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DICK BEER (1893-1938)
Exotisk modell, signerad (ristad signatur) och daterad Dick Beer 1922, olja på duk, 29x45 cm
324447
2015-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här