Dick Beer Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DICK BEER (1893-1938)
Exotisk modell, signerad (ristad signatur) och daterad Dick Beer 1922, olja på duk, 29x45 cm

324447

2015-09-13