Erik Olson Halmstadgruppen Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986),
Gatubild med kvinnor, monogramsignerad och daterad E. O. 24, blyerts,13,5x14 cm

324449

2015-09-13