Bengt Carlberg Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT CARLBERG (1897-1967)
"Dekor. landskap", signerad och daterad B. Carlberg 24,
akvarell, 26x36 cm

324450

2015-09-13