Agda Hols Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976),
Stilleben, signerad och daterad Agda Holst 1924,
olja på duk, 45,5x36,5 cm

324451

2015-09-12