Reinhold Ljunggren färglitografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (född 1920-2006): (2), Motiv från Trosa, bl a "Den Gamla Prästgården, signerade R. Ljunggren, färglitografi, 10/360 respektive 331/360, ca 32x35 cm

324529

2015-08-28