Dalahästar 1900-tal

Dalahästar 1900-tal
Dalahästar 1900-tal
Dalahästar 1900-tal
Dalahästar 1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÄSTAR, 5 st, Dalarna, 1900-tal, polykromt bemålade, total höjd ca 13,5-21 cm

Smärre skador o färgbortfall

324543

2015-08-31