Klubbat för:
21 000 SEK
8 000 SEK
JACOB SJÖLIN (mästare i Köping och Kungsör 1767-85/88), fällbord, signerat J. Sjölin samt Köpings hallstämpel, fanerat med alrot, bonad pelarfot, höjd 71, diameter 83 cm
slitage, smärre fläckar
324546
2015-08-31