Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÄNKSTOP, 2 st, tenn, stämplade Nils Eric Justelius (mästare i Eksjö 1820-1866) 1820 respektive Pehr Johan Mattsson (Mariestad 1808-1838) 1829, höjd 21 cm
Skador, lagningar
324549
2015-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här