Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, Louis XV, Frankrike, fanérad med jakaranda, förgyllda beslag i brons, skiva av marmor, höjd 82,5, 80 x 49 cm
Skador, renoverad, kompletterad, lås ej ursprungliga, skivan lagad
324553
2015-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här