Damarbetsbord 1800-talets första hälft
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAMARBETSBORD, Karl Johan, fanérat med mahogny, svärtade detaljer, en låda med fack och sytillbehör, lyrformad fot, höjd 73, 66,5 x 43,5 cm
Slitage, torrsprickor, smärre skador och lagningar, nyckel och mindre delar saknas
324555
2015-08-31