Damarbetsbord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAMARBETSBORD, Karl Johan, fanérat med mahogny, svärtade detaljer, en låda med fack och sytillbehör, lyrformad fot, höjd 73, 66,5 x 43,5 cm

Slitage, torrsprickor, smärre skador och lagningar, nyckel och mindre delar saknas

324555

2015-08-31