Halvmånebord 1800-tal

Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALVMÅNEBORD, 1 par, 1800-tal, bemålat i pärlgrått, höjd 77,5, vardera 116,5 x 57 cm

Slitage, smärre skador

324565

2015-08-31