Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 4 st, sengustavianska, träskuren dekor, rygg med spjälknippe och dekor av sädesax, bemålade i pärlgrått, höjd ca 92,5 cm
Slitage, smärre skador, lagningar
324567
2015-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här