Stolar 1800-talets första hälft

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 4 st, sengustavianska, träskuren dekor, rygg med spjälknippe och dekor av sädesax, bemålade i pärlgrått, höjd ca 92,5 cm

Slitage, smärre skador, lagningar

324567

2015-08-31