Stol 1800-talets första hälft

Stol 1800-talets första hälft
Stol 1800-talets första hälft
Stol 1800-talets första hälft
Stol 1800-talets första hälft
Stol 1800-talets första hälft
Stol 1800-talets första hälft
Stol 1800-talets första hälft
Stol 1800-talets första hälft
Stol 1800-talets första hälft
Stol 1800-talets första hälft
Stol 1800-talets första hälft
Stol 1800-talets första hälft
Stol 1800-talets första hälft
Stol 1800-talets första hälft

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

STOL, sengustaviansk, träskuren dekor, rygg med spjälknippe och dekor av sädesax, bemålad och bronserad, höjd ca 91,5 cm

Kuntoraportti

Smärre skador

324568

Päivämäärä:

2015-08-31