Stol 1800-talets första hälft
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
STOL, sengustaviansk, träskuren dekor, rygg med spjälknippe och dekor av sädesax, bemålad och bronserad, höjd ca 91,5 cm
Kuntoraportti
Smärre skador
324568
Päivämäärä:
2015-08-31