Byrå 1700-talets första hälft

Byrå 1700-talets första hälft
Byrå 1700-talets första hälft
Byrå 1700-talets första hälft
Byrå 1700-talets första hälft
Byrå 1700-talets första hälft
Byrå 1700-talets första hälft
Byrå 1700-talets första hälft
Byrå 1700-talets första hälft
Byrå 1700-talets första hälft
Byrå 1700-talets första hälft
Byrå 1700-talets första hälft
Byrå 1700-talets första hälft
Byrå 1700-talets första hälft
Byrå 1700-talets första hälft

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BYRÅ, stockholmsarbete i senbarock, fanérad med valnöt, förgyllda beslag, svängd front, höjd 81, 119 x 61 cm

Slitage, torrsprickor, skador och kompletteringar, lås ej ursprungliga

324569

2015-08-31