Sängstomme gustaviansk stil

Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGSTOMME, gustaviansk stil, 1900-tal, träskuren dekor, bemålad i pärlgrått, sarghöjd ca 122 respektive 49, bäddmått 180 x 200 cm

Slitage

324576

2015-08-31