Skåp 1700-talets första hälft

Skåp 1700-talets första hälft
Skåp 1700-talets första hälft
Skåp 1700-talets första hälft
Skåp 1700-talets första hälft
Skåp 1700-talets första hälft
Skåp 1700-talets första hälft
Skåp 1700-talets första hälft
Skåp 1700-talets första hälft
Skåp 1700-talets första hälft
Skåp 1700-talets första hälft
Skåp 1700-talets första hälft
Skåp 1700-talets första hälft

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

SKÅP, stockholmsarbete i senbarock, fanérat med valnöt, beslag i mässing, höjd 237, 153 x 57 cm

Skador, lagningar, fanérkompletteringar, senare fötter, två lås saknas

324582

2015-08-31