Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
SKÅP, stockholmsarbete i senbarock, fanérat med valnöt, beslag i mässing, höjd 237, 153 x 57 cm
Skador, lagningar, fanérkompletteringar, senare fötter, två lås saknas
324582
2015-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här