Spegel 1700-talets första kvartal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, England, Queen Anne, fanérad med valnöt, fasetterade kvicksilverfolierade glas, 83 x 40 cm

Torrsprickor, skador och lagningar, glasen anlupna

324589

2015-08-31