Albin Amelin färglitografi

Albin Amelin färglitografi
Albin Amelin färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Vid verket, signerad Amelin, 86/310, färglitografi, ca 60x65 cm

Ej examinerad ur ram

324603

2015-08-28