Vettar

Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VETTAR, 2 st, 1900-tal, målade i vitt, svart, grått och gult, längd 45 resp 48 cm

Smärre skador och färgbortfall, sprickor

324625

2015-08-31