Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HÖGANÄS, krus, brunglaserat, märkt 4019:25 L. HÖGANÄS H.B (25 liter), höjd ca 56 cm
Enstaka nagg , slitage
324634
2015-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här