Brunglaserat krus Höganäs

Brunglaserat krus Höganäs
Brunglaserat krus Höganäs
Brunglaserat krus Höganäs
Brunglaserat krus Höganäs
Brunglaserat krus Höganäs
Brunglaserat krus Höganäs
Brunglaserat krus Höganäs
Brunglaserat krus Höganäs

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGANÄS, krus, brunglaserat, märkt 4019:25 L. HÖGANÄS H.B (25 liter), höjd ca 56 cm

Enstaka nagg , slitage

324634

2015-08-28