Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rokokostil, stomme av mässing, behängd med olikslipade prismor, totalhöjd ca 40 cm
Brukslitage
324637
2015-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här