Bernard Benedict Hemy oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERNAD BENEDICT HEMY (England 1855-1913): Marint motiv, signerad BB Hemy, olja på duk, ca 66x52 cm

Smärre färgbortfall

324642

2015-08-28